Ημερομηνία Τετ Δεκ 13, 2017 8:11 am

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 157 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτάσεις Προς την Ομάδα Διαχείρισης (admins/mods)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 26, 2011 11:39 am 
Gear Four

Εγγραφη: Πέμ Μαρ 27, 2008 5:00 pm
Δημοσ.: 1633
Χωρίς σύνδεση
bravo
fillmore έγραψε:
ZAX έγραψε:
...Γυριζεις το μεσαιο,,,[[που ολως τυχαιως τυγχανει και το μακρυτερο]] κουμπι για να πας στο 16= T-CTC....ΞΑΝΑ menu να κατεβει το βελακι ,,και βαζεις ΚΑΙ ΕΔΩ 97,4...ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ υποτονο ΚΑΙ στην εκπομπή σου....Πατας μια φορα το press..=. ptt= αυτο ντε που πατας για να εκπεμψεις,,,για να βγεις απο το .. menu...ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 446 04375...
,,,,,τα σεβη μου Ζ Α Χ

..
.
.........μια μικρή διόρθωση δάσκαλε !!!!.....εάν μου επιτρέπεται !!!!..... :salut

,,,,ΔΕΝ ΗΤΑΝ λαθος..!!!! .......................επιτηδες το εβαλα ετσι για να τσεκαρω καποια μαθητουδια.... spank spank ......ΚΑΙ ΝΑ που δεν επεσα εξω k030 ,
,,,,,,Καποιο c030 πρασινο μαθητουδι,,,δηλωσε : {{{ με δικα μου λογια θα σε τα πω,,,οπως τα καταλαβα εγω}}}==..<< dizzy2 ...Δεν προλαβαινω να ασχοληθω τωρα αμεσως,,γιατι πρεπει και καλα να δοκιμασω το καντα'ι'φι της Δεσπουλας,,,,και αν με αρεσει θα σε κρατησω μισο ταβά ,,για να σε γλυκανω οταν θα βρεθουμε ...και μου περασεις τα ''κολπα'' στο μηχανακι brows >>
........Επειδη λοιπον εισαι ΓΑΤΟΣ ΠΕΤΑΛΩΜΕΝΟΣ bravo bravo bravo ...σου χαριζω ΟΛΟ το μερτικο μου ...απο τον εν λογω ταβα ....o οποιος θα ειναι Καστοριανων διαστασεων ,,δηλαδη ,,,,,,,ΣΑΝ ΤΗΝ ΖΑΝΤΑ ΤΟΥ TIGI..!! yes2bb
,,,,,,,,,,,,ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΓΕ thumbsup

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: PMR
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 26, 2011 1:57 pm 
Gear Three
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Ιουν 04, 2009 10:58 pm
Δημοσ.: 844
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Χωρίς σύνδεση
Πάντως για όσους σκέφτονται αγορά PMR ανεπιφύλακτα προτείνω τα GX7 που συστήνει ο ΖΑΧ...
Δυο φορές στην Κερκίνη μιλούσαμε με τον Ανέστη και το Διονύση από αποστάσεις μεγαλύτερες των 20 χλμ!!! Εγώ με τα G7 και αυτοί με τα vuxus...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 08, 2014 4:12 pm 
Gear Two
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Απρ 14, 2014 1:29 pm
Δημοσ.: 305
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη/Αϊ-Γιάννης
Χωρίς σύνδεση
Αγαπητέ φίλε Γιώργο (ΖΑΧ), κατόπιν ανάγνωσης και συλλογής όλων των πληροφοριών που αναφέρθηκαν εδώ στο τόπικ και φυσικά με την αντίστοιχη βαρύτητα των δικών σου προτάσεων-παρεμβάσεων, πήρα την πρωτοβουλία να κάνω μια αγορά μέσω ebay (μιας και έχω αδυναμία πλέον να κάνω τις αγορές μου απο κει!!) και αγόρασα τα παρακάτω PMR : http://www.ebay.co.uk/itm/291143168165? ... EBIDX%3AIT.
Τι γνώμη έχεις..;;...πιστεύεις οτι επιδέχονται παρεμβάσεων για αύξηση της ισχύς του..;; eusa_think. Βασίστηκα στο γεγονός ότι αυτή η εταιρία είναι χρόνια στον χώρο των ραδιοσυχνοτήτων και γιαυτό τα πήρα.. whistling

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 09, 2014 9:01 pm 
Gear Four

Χωρίς σύνδεση
dent_aris έγραψε:
Αγαπητέ φίλε Γιώργο (ΖΑΧ), κατόπιν ανάγνωσης και συλλογής όλων των πληροφοριών που αναφέρθηκαν εδώ στο τόπικ και φυσικά με την αντίστοιχη βαρύτητα των δικών σου προτάσεων-παρεμβάσεων, πήρα την πρωτοβουλία να κάνω μια αγορά μέσω ebay (μιας και έχω αδυναμία πλέον να κάνω τις αγορές μου απο κει!!) και αγόρασα τα παρακάτω PMR : http://www.ebay.co.uk/itm/291143168165? ... EBIDX%3AIT.
Τι γνώμη έχεις..;;...πιστεύεις οτι επιδέχονται παρεμβάσεων για αύξηση της ισχύς του..;; eusa_think. Βασίστηκα στο γεγονός ότι αυτή η εταιρία είναι χρόνια στον χώρο των ραδιοσυχνοτήτων και γιαυτό τα πήρα.. whistling

....Γεια σου ΑΡΗ παραπονιΑΡΗ..........!!!!!{{{{ ξερεις εσυ }}}}...pm σου εληφθη...!!
...Καλη (ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ) η επιλογη σου ...σαν μαρκα ΟΚ ,,,,απο ηχο μεγαφωνου δεν ξερω τι λεει ....αν ειναι να το βαζεις στο αυτι......τοτε moon ... μεσα
....Αυξηση ισχυος δεν επιδεχονται......ερχονται φιξ απο μανουλα τους στα 500 mw..που ειναι και η επιτρεπομενη ισχυς απο τον νομο
http://cb27.weebly.com/omicron-nu972muo ... a-pmr.html

................ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ PM....----δωρεαν σεμιναριο......

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 09, 2014 10:23 pm 
Gear Two
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Απρ 14, 2014 1:29 pm
Δημοσ.: 305
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη/Αϊ-Γιάννης
Χωρίς σύνδεση
ZAX έγραψε:
dent_aris έγραψε:

....Γεια σου ΑΡΗ παραπονιΑΡΗ..........!!!!!{{{{ ξερεις εσυ }}}}...pm σου εληφθη...!!
...Καλη (ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ) η επιλογη σου ...σαν μαρκα ΟΚ ,,,,απο ηχο μεγαφωνου δεν ξερω τι λεει ....αν ειναι να το βαζεις στο αυτι......τοτε moon ... μεσα
....Αυξηση ισχυος δεν επιδεχονται......ερχονται φιξ απο μανουλα τους στα 500 mw..που ειναι και η επιτρεπομενη ισχυς απο τον νομο
http://cb27.weebly.com/omicron-nu972muo ... a-pmr.html

................ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ PM....----δωρεαν σεμιναριο......

Γιώργο σευχαριστώ!!!! speak_cool speak_cool
...άσε να γκρινιάξουμε και λίγο...η αλήθεια είναι ότι είναι πολλά τα θέματα και εκεί που κότσαρα και εγω έχει να ενημερωθεί κανά χρόνο τώρα , οπότε δεν βλέπω να μου απαντάνε!!! c020 c020 speak_cool speak_cool
Αν και εκ των υστέρων είδα ότι μου απάντησες και στο φόρουμ,παρόλ'αυτά σου έστειλα ένα pm που βέβαια απαντήθηκε ..σευχαριστώ!! zat2

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 12:43 am 
Gear Five
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τετ Δεκ 10, 2008 8:45 pm
Δημοσ.: 2162
Τοποθεσια: Καρδία Θεσσαλονίκης
Χωρίς σύνδεση
ΖΑΧ Filmore ΚΛποι
Αυτό είναι σαν Midland P7 ή καλύτερο η χειρότερο?
https://www.banggood.com/BAOFENG-UV-9R- ... rehouse=CN

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 04, 2017 9:35 pm 
Gear Four

Χωρίς σύνδεση
science έγραψε:
ΖΑΧ Filmore ΚΛποι
Αυτό είναι σαν Midland P7 ή καλύτερο η χειρότερο?
https://www.banggood.com/BAOFENG-UV-9R- ... rehouse=CN

....Γεια σου Γιωργη καλλιτεχνικε επιστημονα!!Σαφως ειναι καλυτερα απο οποιοδηποτε PMR,αλλα για πας εκει? ...Πηγαινε σε ενα μαγαζι ...εκει Θεσσαλονικη.....που διαφημιζεται και στο τιβι....οπου θα κατατοπιστεις...και αποτι ειδα εχει τιμες ..πολυυυυυ....κινεζικες yes2bb
Σου στελνω σε pm to site....Κατι λεγατε καποτε ,,η εκει compania...να διαβαζατε λιιιιγο...και να δινατε εξετασεις για το πτυχιο ραδιοερασιτεχνη....ευκολο ειναι....ΤΟΤΕ θα """" επαιζες""""με πολλα αλλα κολπα....ΟΠΩΣ.....======
https://www.ebay.ca/b/Ham-Amateur-Radio ... /bn_317568

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Απάντηση στο θέμα  [ 157 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: